Aspirin Ultra Fast

Aspirin® Ultra Fast działa ultraszybko przeciwbólowo i przeciwzapalnie

Aspirin® Ultra Fast do stosowania, kiedy potrzebna jest szybka ulga w bólu pleców czy w bólach mięśniowych.

Dzięki działaniu przeciwzapalnemu Aspirin® Ultra Fast uśmierzy ból, a dzięki musującej formie zrobi to szybko i łagodnie dla żołądka.

Źródłem większości dolegliwości bólowych są stany zapalne. Zawarty w Aspirin® Ultra Fast kwas acetylosalicylowy działa przeciwzapalnie – nie tylko uśmierza ból, lecz także działa w ognisku bólu, hamując jego przyczynę, czyli stan zapalny.

Musująca forma przyspiesza wchłanianie leku, dzięki czemu działanie jest szybsze i efektywniejsze.

Aspirin® Ultra Fast dostępna nie tylko w aptece, ale również w sklepie i kiosku. Opakowanie 12 tabletek musujących. Dawka: 1-2 tabletek jednorazowo. Dobowa dawka do 8 tabletek.

Skład:
1 musująca tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego + substancje pomocnicze.

Aspirin® Ultra Fast, 500 mg, tabletki musujące
Wskazania: Bóle o lekkim i średnim nasileniu: bóle głowy różnego pochodzenia (np. migrenowe), bóle zębów, bóle mięśni, ból i gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy.
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancję czynną - kwas acetylosalicylowy, inne salicylany lub jakikolwiek inny składnik preparatu, skaza krwotoczna, ostra choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, napady astmy oskrzelowej w wywiadzie, wywołane podaniem salicylanów lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, jednoczesne stosowanie metotreksatu w dawkach 15 mg na tydzień lub większych, ciężka niewydolność serca, ciężka niewydolność wątroby lub ciężka niewydolność nerek, ostatni trymestr ciąży, dzieci w wieku do 12 lat w przebiegu infekcji wirusowych.
Podmiot odpowiedzialny: Bayer Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa, tel. (22) 5723500, fax (22) 5723850, www.bayer.com.pl

Odwiedź stronę globalną Aspirin.com

Przeszukaj Aspirin.pl

Odwiedź stronę Bayer.com.pl

ASPIRIN® PRO z technologią MicroActive®

Nowa ASPIRIN® PRO to prawdziwa rewolucja wśród leków przeciwbólowych. Dzięki technologii mikroaktywnych cząsteczek 6 razy szybciej uwalnia substancję aktywną*¹ i przynosi szybszą ulgę w bólu.

Go

Aspirin® Complex Hot

Silniejsza terapia w walce z przeziębieniem. Gorący napój zawierający kwas acetylosalicylowy i pseudoefedrynę zwalczający główne oznaki infekcji wirusowych o przyjemnym, eukaliptusowo-miętowym smaku. Poznaj jego zalety.

Go