Aspirin® - na ból, gorączkę i przeziębienie

Pomoc już tu jest

Aspiryna (kwas acetylosalicylowy)¹ to sposób na ból i gorączkę.  W niektórych sytuacjach, lekarz może zalecić stosowanie niskich dawek kwasu acetylosalicylowego, w celu ochrony przed niektórymi chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak zawał serca.

Poznaj produkty Aspirin®, porównaj korzyści z ich stosowania i dobierz najlepszy do swoich potrzeb.

PRZYJRZYJ SIĘ BLIŻEJ

Aspirin® C Forte

Aspirin C Forte
  • OBJAWY PRZEZIĘBIENIA
  • OBJAWOWE LECZENIE BÓLÓW O MAŁYM LUB UMIARKOWANYM NASILENIU

FORMA:

tabletki musujące

SKŁAD:

800 mg kwasu acetylosalicylowego, 480 mg witaminy C

ZALETY LEKU:

Aspirin® C Forte to lek przeznaczony do walki z objawami przeziębienia takimi jak gorączka, ból głowy, a nawet ból gardła.

Aktywny składnik Aspirin® C Forte ma działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zawartość witaminy C dodatkowo wzmacnia system odpornościowy organizmu. Musująca postać leku przyspiesza jego wchłanianie.

DAWKOWANIE:

dokładne informacje o sposobie przyjmowania leku, a także wiele innych szczegółów dotyczących produktu znajdziesz w ulotce informacyjnej.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA:

10 tabletek musujących

Pobierz ulotkę

ASPIRIN® C

SZYBKA NA PRZEZIĘBIENIE

Aspirin C
  • OBJAWY PRZEZIĘBIENIA, w tym BÓL GARDŁA

FORMA:
tabletki musujące

SKŁAD:

400 mg kwasu acetylosalicylowego, 240 mg witaminy C

ZALETY LEKU:

Aspirin® C to lek przeznaczony do walki z objawami przeziębienia takimi jak gorączka, ból głowy, a nawet ból gardła.

Aktywny składnik Aspirin® C ma działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zawartość witaminy C dodatkowo wzmacnia system odpornościowy organizmu. Musująca postać leku przyspiesza jego wchłanianie.

DAWKOWANIE:

dokładne informacje o sposobie przyjmowania leku, a także wiele innych szczegółów dotyczących produktu znajdziesz w ulotce informacyjnej.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA:

10, 20 tabletek musujących

Pobierz ulotkę

ASPIRIN® MUSUJĄCA

MUSUJĄCE ROZWIĄZANIE NA BÓL

Aspirin Musująca
  • BÓL (m.in. ból głowy)
  • GORĄCZKA
  • DZIAŁANIE PRZECIWZAPALNE

FORMA:

tabletki musujące

SKŁAD:

500 mg kwasu acetylosalicylowego

ZALETY LEKU:

Dzięki rozpuszczalnej, zbuforowanej formie leku Aspirin® Musująca przynosi ulgę w przypadku uciążliwego bólu (m.in. bólu głowy).Zwalcza także gorączkę i stan zapalny, a przy tym  jest dobrze tolerowana przez organizm. To idealne rozwiązanie dla osób, które preferują formę płynną leku.

DAWKOWANIE:

dokładne informacje o sposobie przyjmowania leku , a także wiele innych szczegółów dotyczących produktu znajdziesz w ulotce informacyjnej.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA:

12 tabletek musujących

Pobierz ulotkę

ASPIRIN® 500mg

DOBRZE ZNANA, KLASYCZNA ASPIRIN® W TABLETKACH NA BÓL I GORĄCZKĘ!

Aspirin 500mg
  • BÓL (m.in. bóle głowy i mięśniowe)
  • GORĄCZKA
  • DZIAŁANIE PRZECIWZAPALNE

FORMA:

Tabletki

SKŁAD:

500 mg kwasu acetylosalicylowego

ZALETY LEKU:

Aspirin® 500mg to najbardziej znana aspiryna, przeznaczona do stosowania w stanach gorączki, a także w przypadku bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu.

DAWKOWANIE:

Dokładne informacje o sposobie przyjmowania leku, a także wiele innych szczegółów dotyczących produktu znajdziesz w ulotce informacyjnej.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA:

10 tabletek  niepowlekanych.

Pobierz ulotkę

ASPIRIN® COMPLEX ZATOKI

ZAPOMNIJ O OBJAWACH ZAPALENIA ZATOK

ASPIRIN COMPLEX ZATOKI
  • BÓL
  • ZATKANY NOS
  • UCZUCIE UCISKU

FORMA:

granulat do sporządzania zawiesiny doustnej(chłodny napój)

SKŁAD:

500 mg kwasu acetylosalicylowego, 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny

ZALETY LEKU:

Aspirin® Complex Zatoki o unikalnym połączeniu składników aktywnych to kompleksowa terapia w walce z objawami zapalenia zatok takimi jak ból, zatkany nos czy uczucie ucisku.

DAWKOWANIE:

dokładne informacje o sposobie przyjmowania leku, a także wiele innych szczegółów dotyczących produktu znajdziesz w ulotce informacyjnej.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA:

10 saszetek

Pobierz ulotkę

ASPIRIN® COMPLEX HOT

KOMPLEKSOWA NA PRZEZIĘBIENIE W FORMIE GORĄCEGO NAPOJU

Aspirin Complex Hot
  • BÓLE POWIĄZANE Z GRYPĄ I PRZEZIĘBIENIEM
  • NIEDROŹNOŚĆ NOSA
  • GORĄCZKA

FORMA:

granulat do sporządzania zawiesiny doustnej(gorący napój)

SKŁAD:

500 mg kwasu acetylosalicylowego, 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny

ZALETY LEKU:

Aspirin® Complex Hot to lek o przyjemnym, eukaliptusowo-miętowym aromacie stosowany w przypadku objawów przeziębienia, w tym zatkanego nosa.

Dzięki połączeniu kwasu acetylosalicylowego i pseudoefedryny w formie granulek do rozpuszczania w gorącej wodzie, lek wchłania się szybko i bezpośrednio na źródło problemu, czyli stan zapalny, a nie jedynie na symptomy choroby.

Powoduje obkurczenie śluzówki i udrożnienie nosa, działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

DAWKOWANIE:

Dokładne informacje o sposobie przyjmowania leku, a także wiele innych szczegółów dotyczących produktu znajdziesz w ulotce informacyjnej.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA:

10 saszetek

Pobierz ulotkę

ASPIRIN® PRO

DOBRZE ZNANA,ORYGINALNA ASPIRIN® W NOWEJ ODSŁONIE – TERAZ SZYBSZA NIŻ KIEDYKOLWIEK NA BÓL!

Aspirin Pro
  • BÓL (m.in. ból głowy)
  • GORĄCZKA
  • DZIAŁANIE PRZECIWZAPALNE

FORMA:

tabletki powlekane

SKŁAD:

500 mg kwasu acetylosalicylowego

ZALETY LEKU:

  • Aspirin® Pro oparta jest na unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii MicroActive® (technologia mikroaktywnych cząsteczek. Dzięki tej rewolucyjnej technologii, Aspirin® Pro 6 razy szybciej uwalnia substancję aktywną1,2 i zwalcza ból szybciej niż kiedykolwiek w porównaniu do tradycyjnych tabletek Aspirin 500 mg! Działa także przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.
  • Aspirin® Pro to powlekana tabletka z musującym rdzeniem, o gładkiej powierzchni, która nie rozpada się od razu w ustach, ale dopiero po połknięciu – dzięki temu łatwiej jest ją połykać. Trafiając do żołądka, tabletka Aspirin® Pro zaczyna delikatnie musować, co znacznie przyspiesza jej rozpuszczanie, a co za tym idzie – również działania przeciwbólowe.
  • Dla optymalnej ochrony, każda z tabletek powlekanych Aspirin® Pro jest osobno zapakowana i z łatwością daje się oddzielić od pozostałych. Dzięki temu zawsze można mieć jedną z nich przy sobie. Wygodne rozmiary czteroczęściowego blistra ułatwiają wyjęcie go z opakowania. Specjalnie skonstruowaną folię można łatwo naderwać z każdej strony, aby wyjąć tabletkę.

Aspirin® Pro to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie szybkość działania leku i wygodę stosowania.

DAWKOWANIE:

Dokładne informacje o sposobie przyjmowania leku, a także wiele innych szczegółów dotyczących produktu znajdziesz w ulotce informacyjnej.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA:

8,20,80 tabletek powlekanych.

Pobierz ulotkę

ASPIRIN® EFFECT

NOWOCZESNA I WYGODNA NA BÓL – BEZ POPIJANIA!

Aspirin Effect
  • BÓL (m.in. ból głowy)
  • GORĄCZKA
  • DZIAŁANIE PRZECIWZAPALNE

FORMA:

granulat do stosowania bezpośrednio na języku

SKŁAD:

500 mg kwasu acetylosalicylowego

ZALETY LEKU:

Aspirin® Effect to  nowoczesny i wygodny lek na ból bez popijania o przyjemnym smaku coli.

Forma zbuforowanego granulatu, który rozpuszcza się w ustach, przyspiesza działanie przeciwbólowe leku. Lek działa również przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie, a przy tym jest dobrze tolerowany przez organizm.

Wygodną Aspirin® Effect można zażywać w każdej sytuacji be popijania! To idealne rozwiązanie dla osób, które ciągle są w biegu i cenią sobie wygodę stosowania!

DAWKOWANIE:

dokładne informacje o sposobie przyjmowania leku , a także wiele innych szczegółów dotyczących produktu znajdziesz w ulotce informacyjnej.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA:

10 saszetek

Pobierz ulotkę

ASPIRIN® CARDIO

ASPIRIN® CARDIO w wybranych chorobach sercowo-naczyniowych

Aspirin Cardio

FORMA:

tabletki powlekane

SKŁAD:

100 mg kwasu acetylosalicylowego

ZALETY LEKU:

Kwas acetylosalicylowy, substancja czynna zawarta w leku Aspirin® Cardio, podawana w małych dawkach, długotrwale hamuje agregację (zlepianie) płytek krwi. Dzięki temu odgrywa istotną rolę w zapobieganiu powstawania zakrzepów, które tworzą się w przebiegu niektórych chorób układu sercowo-naczyniowego.

Lek Aspirin® Cardio jest wskazany do stosowania u dorosłych w wybranych chorobach układu sercowo-naczyniowego, zwykle z polecenia lekarza. Szczegóły dostępne są w ulotce informacyjnej dołączonej do opakowania.

DAWKOWANIE:

dokładne informacje o sposobie przyjmowania leku , a także wiele innych szczegółów dotyczących produktu znajdziesz w ulotce informacyjnej.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA:

28 tabletek

Pobierz ulotkę
Do gory